loading...
arrow_04
درباره مایکروسافت پراجکت مایکروسافت پراجکت چیست؟ ! ...

از ویژگی‌های جدید و بارز در نسخه‌ی 2013 مایکروسافت پراجکت، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:
 • ایجاد داشبوردهای مدیریتی بمنظور کنترل و مدیریت پروژه ایجاد داشبوردهای مدیریتی بمنظور کنترل و مدیریت پروژه​

  یکی از ویژگی های بارز دیگری که به مایکروسافت پراجکت 2013 اضافه گردیده است داشبوردهایی است که بمنظور ارائه گزارشات چند بعدی و ادغام گزارشات مالی، منابع و ... با یکدیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 • ارتباط موثرتر با دیگر محصولات آفیس ارتباط موثرتر با دیگر محصولات آفیس​

 • ایجاد یکپارچگی بیشتر در امر کنترل پروژه ایجاد یکپارچگی بیشتر در امر کنترل پروژه​

 • ارتقاء از لحاظ نما و گرافیک ارتقاء از لحاظ نما و گرافیک

 • ارتقاء و بهبود در امر گزارشات مدیریت و کنترل پروژه ارتقاء و بهبود در امر گزارشات مدیریت و کنترل پروژه

  شاید تمام افرادی که با نسخه‌های قبلی مایکروسافت پراجکت کار کرده‌اند همواره از ایجاد گزارشات کنترل و مدیریت پروژه در مایکروسافت ناراضی بودند چون ایجاد این گزارشات در قالبهای جدا از مایکروسافت پراجکت مانند Excel و Visio ارائه می‌‌گردید ولی در مایکروسافت پراجکت 2013 علاوه بر اینکه گزارشات کنترل پروژه را در قالب Excel و Visio ارائه می‌دهد، این گزارشات را با گرافیک و کیفیت بسیار بهتری در مایکروسافت پراجکت ارائه می‌دهد. همچنین یکی از ضعف‌های نسخ قبلی مایکروسافت پراجکت این بود که امکان ارائه گزارشات بصورت تجمعی وجود نداشت و بطور کلی در نسخه‌های قبلی مایکروسافت پراجکت امکان ایجاد نمودار S وجود نداشت ولی این ضعف در نسخه جدید آن برطرف گردیده و کاربران قادرند به کمک مایکروسافت پراجکت 2013 اطلاعات پروژه را هم بصورت تجمعی و هم بصورت تفکیک شده ماهیانه مشاهد نمایند و کنترل دقیق‌تری را روی پروژه خود داشته باشند.

 • ارائه ابزارهای جدید و کارا مانند ابزار Task Path ارائه ابزارهای جدید و کارا مانند ابزار Task Path

  این ابزار به کاربران این اجازه را می‌دهد تا مسیر بحرانی، پیشنیازها، پسنیازها و .... را به راحتی بر روی نمای گانت چارت خود مشاهده نماید.